Rhodos pravoúhla vaňa 150x80 cm

290,08 €

Pravoúhla vaňa 150 x 80 cm Rhodos TGB Plast

Viac detailov

Nový produkt

na externom sklade

Viac informácií

TGB Plast Rhodos vaňa 150x80 cm do kúpeľne

Tento typ vane sa vyrába aj v rozmeroch 160x80, 170x80 cm. Rhodos je klasická vaňa 150x80 cm s tvrdeným, gelovým povrchom odolným voči chemikáliam. Povrch je polyesterový, ktorý je zo spodnej časti vystužený špeciálnou ručnou lamináciou. Pod celým dnom vane sa nachádza špeciálna drevená výstuž, ktorá je zaliata v materiáli vane. Vaňa je odolná voči chemikáliam, ako Savo, Fixinela, tým pádom je ľahko čistiteľná. Na povrch zle vplývajú prípravky s mikročasticami, ako Cif... ktoré povrch po čase brúsia a zmatnievajú. Materiál z ktorého je vyrobená vaňa Rhodos, je mimoriane kvalitný a má mimoriadne dlhú životnosť, ktorá sa odhaduje na minimálne 15 rokov. Po tomto čase môže povrch zmatnieť, ale ani to nieje problém, lebo sa dá jednoducho vyčistiť. Vaňa Rhodos 150x80 cm je vhodná do každej modernej kúpeľne
klasická rovná vaňa 150x80 Rhodos tgb plast s tvrdeným povrchom
 


Vane, umývadlá a sprchovacie kúty TGB svojim tvarovaním garantujú pohodlie a jednoduchú údržbu. Trvanlivosť povrchovej glazúry, ktorá je dodávaná zahraničnou firmou a zaručuje vysokú tepelnú, chemickú a mechanickú odolnosť je minimálne 15-20 rokov. Pri dodržaní montážneho návodu, správnom používaní a čistení výrobca poskytuje záruku v trvaní 36 mesia-cov na všetky produkty. Široký sortiment tvarov a veľkostí uspokojí širokú klientelu, náročného zákazníka, ale aj toho, kto má na inštaláciu nášho produktu obmedzené priestorové možnosti. K dispozícii je taktiež široký sortiment glazúrovaných čiel. Základná farebná škála: biela, manhattan, Ružová, Bahama.

Okrem základnej škály vieme na základe objednávky vyrobiť ďalších 50 farebných tónov.

Výrobky spĺňajú normy STN a sú certifikované.

Glazúra dodávaná zahraničnou firmou spĺňa najnáročnejšie požiadavky hygieny a kvality. Okrem sanitárnych výrobkov z plastu a umelého mramoru sa používa aj na výrobu námorných plachetníc, kde je materiál vystavený tropickému slnku a agresívnej soli.

technicky nakres rhodos vana 150x80