TGB Plast Capri vaňa 160x75 cm

277,00 €

zužená vaňa 160 x 75 cm, plastová vaňa 

Viac detailov

Nový produkt

na externom sklade

  • Lavá
  • Pravá

Viac informácií

TGB Plast Capri zúžená vaňa 160x75 cm do kúpeľne

Rohové vane Capri sa vyrábajú v ľavom (L) i pravom (R) prevedení v jednom rozmere. Rohová vaňa CAPRI je vhodná do menších kúpeľní. Vyrába sa v ľavom i pravom prevedení v základnom rozmere 165x75 cm. Je vhodná tam, kde sa vyžaduje pohodlné kúpanie v stiesnenom priestore. Vaňa má polyesterový povrch(povrch ako pri liatom mramore), ktorý je odolný voči chemikáliam, tak že je ľahko čistiteľný. Na čistenie sa neodporúča prípravok s mikročasticami napr. Cif, ktorý brúsi a po čase zmatnieva povrch. K vani sa nevyrába predné čelo, je ju nutné obmurovať. Vana je vyrobená z kvalitného materiálu z 3 pevných sklolaminátových vrstiev, plus svoje dno má vystužené špeciálnym, hrubým, izolovaným drevom. 
zúžena rohová vana capri 160x75 Vane, umývadlá a sprchovacie kúty TGB svojim tvarovaním garantujú pohodlie a jednoduchú údržbu. Trvanlivosť povrchovej glazúry, ktorá je dodávaná zahraničnou firmou a zaručuje vysokú tepelnú, chemickú a mechanickú odolnosť je minimálne 15-20 rokov. Pri dodržaní montážneho návodu, správnom používaní a čistení výrobca poskytuje záruku v trvaní 36 mesia-cov na všetky produkty. Široký sortiment tvarov a veľkostí uspokojí širokú klientelu, náročného zákazníka, ale aj toho, kto má na inštaláciu nášho produktu obmedzené priestorové možnosti. K dispozícii je taktiež široký sortiment glazúrovaných čiel. Základná farebná škála: biela, manhattan, Ružová, Bahama.

Okrem základnej škály vieme na základe objednávky vyrobiť ďalších 50 farebných tónov.

Výrobky spĺňajú normy STN a sú certifikované.

Glazúra dodávaná zahraničnou firmou spĺňa najnáročnejšie požiadavky hygieny a kvality. Okrem sanitárnych výrobkov z plastu a umelého mramoru sa používa aj na výrobu námorných plachetníc, kde je materiál vystavený tropickému slnku a agresívnej soli.

technicky popis TGB Plast capri