Rohová vaňa 140x140 cm Jadran

477,33 €

Symetrická rohová vaňa 140x140 cm pohodlná, tvarovaná

Viac detailov

tgbjadran

Nový produkt

na externom sklade

Viac informácií

TGB Plast Jadran rohová vaňa 140x140 cm do kúpeľne

Symetrická rohová vaňa 140x140 cm. Povrch vane je antibakteriálny, tvrdený polymér. Povch je identický s povrchom liateho mramoru. Vaňa má antomicky tvarované opierky po obcho stranách sedacích častí a obsahuje aj opierky pre ruky na pohodlnú relaxačnú kúpeľ. Je určená pre dve osoby. Vaňa je odolná pri umývaní voči chemikáliam ako Savo, Fixinela... to znamená, že nieje náročná na údržbu. Tento model je veľmi pevný, pod svojím povrchom obsahuje hrubú laminátovú výstuž a pod celým dnom sa náchádza špeciálna hrubá doska. Vaňa pri napustení má obsah 215 L. Rohová vaňa 140x140 cm Jadran môže byť šperk aj vašej kúpeľne.
rohová vaňa 140x140 s polyesterovou povrchovou úpravou Jadran TGB Plast 

Rohová vaňa JADRAN sa vyrába v základnom rozmere 140x140 cm.

Vane, umývadlá a sprchovacie kúty TGB svojim tvarovaním garantujú pohodlie a jednoduchú údržbu. Trvanlivosť povrchovej glazúry, ktorá je dodávaná zahraničnou firmou a zaručuje vysokú tepelnú, chemickú a mechanickú odolnosť je minimálne 15-20 rokov. Pri dodržaní montážneho návodu, správnom používaní a čistení výrobca poskytuje záruku v trvaní 36 mesia-cov na všetky produkty. Široký sortiment tvarov a veľkostí uspokojí širokú klientelu, náročného zákazníka, ale aj toho, kto má na inštaláciu nášho produktu obmedzené priestorové možnosti. K dispozícii je taktiež široký sortiment glazúrovaných čiel. Základná farebná škála: biela, manhattan, Ružová, Bahama.

Okrem základnej škály vieme na základe objednávky vyrobiť ďalších 50 farebných tónov.

Výrobky spĺňajú normy STN a sú certifikované.

Glazúra dodávaná zahraničnou firmou spĺňa najnáročnejšie požiadavky hygieny a kvality. Okrem sanitárnych výrobkov z plastu a umelého mramoru sa používa aj na výrobu námorných plachetníc, kde je materiál vystavený tropickému slnku a agresívnej soli.

technicky nakres vana 140x140