rohová vaňa Afrodita 183x133 cm Zobraziť väčšie

rohová vaňa Afrodita 183x133 cm

669,89 €

najväčšia rohová vaňa svojho typu

Viac detailov

tgbafrodita

Nový produkt

na externom sklade

Viac informácií

TGB Plast - Afrodita rohová vaňa 183x133 cm do kúpeľne

Extrémne priestorná vaňa vhodná do exkluzívnych priestorov a tam, kde sa očakáva kúpanie i dvoch ľudí. Vyrába sa v pravom Doporučovaný a obľúbený produkt
prevedení. Nemá predný kryt.

Rohová vaňa AFRODITA je určená pre vačšie priestory a náročnejšiu klientelu s požiadavkou na pohodlný posed.

Vane, umývadlá a sprchovacie kúty TGB svojim tvarovaním garantujú pohodlie a jednoduchú údržbu. Trvanlivosť povrchovej glazúry, ktorá je dodávaná zahraničnou firmou a zaručuje vysokú tepelnú, chemickú a mechanickú odolnosť je minimálne 15-20 rokov. Pri dodržaní montážneho návodu, správnom používaní a čistení výrobca poskytuje záruku v trvaní 36 mesia-cov na všetky produkty. Široký sortiment tvarov a veľkostí uspokojí širokú klientelu, náročného zákazníka, ale aj toho, kto má na inštaláciu nášho produktu obmedzené priestorové možnosti. K dispozícii je taktiež široký sortiment glazúrovaných čiel. Základná farebná škála: biela, manhattan, Ružová, Bahama.

Okrem základnej škály vieme na základe objednávky vyrobiť ďalších 50 farebných tónov.

Výrobky spĺňajú normy STN a sú certifikované.

Glazúra dodávaná zahraničnou firmou spĺňa najnáročnejšie požiadavky hygieny a kvality. Okrem sanitárnych výrobkov z plastu a umelého mramoru sa používa aj na výrobu námorných plachetníc, kde je materiál vystavený tropickému slnku a agresívnej soli.