Rohová vaňa 120x120 cm Istria

357,38 €

 symetrická rohová vaňa 120 x 120 cm

Viac detailov

tgbistria

Nový produkt

na externom sklade

Viac informácií

TGB Plast Istria rohová vaňa 120x120 cm do kúpeľne

Symetrická rohová vaňa 120x120 cm Istria poskytuje vo vnútornej časti toľko priestoru, ako klasická rovná vaňa v dĺžke 150cm. Jej povrch je z polyesterový, tvrdený, gelový a antibakteriálny. Povrch má životnosť minimálne 15 rokov. Po 15tich rokoch sa môže stať, že zmatnie, nasledne sa však dá jednoducho ošetriť, s prípravkom clean shine. Doba ošetrovanie je cca 20-30min. Ošetrovanie sa realizuje bez použitia strojov. Zo spodnej časti rohovej vane 120x120 sa nachádza hrubá vrstva laminácie a plus pod celým dnom je špeciálna výstuž. Vaňa je takpovediac nepreraziteľná. Ak sa vaňa dobre podloží je zároveň nezničiteľná. Symetrická rohová vaňa 120x120 Istria je vhodná do každej menšej kúpeľne. 
symetrická rohová vaňa 120x120 TGB Plast Istria z tvrdeného polyesteru

K vani je možné prikúpiť čelný kryt.

Vane, umývadlá a sprchovacie kúty TGB svojim tvarovaním garantujú pohodlie a jednoduchú údržbu. Trvanlivosť povrchovej glazúry, ktorá je dodávaná zahraničnou firmou a zaručuje vysokú tepelnú, chemickú a mechanickú odolnosť je minimálne 15-20 rokov. Pri dodržaní montážneho návodu, správnom používaní a čistení výrobca poskytuje záruku v trvaní 36 mesia-cov na všetky produkty. Široký sortiment tvarov a veľkostí uspokojí širokú klientelu, náročného zákazníka, ale aj toho, kto má na inštaláciu nášho produktu obmedzené priestorové možnosti. K dispozícii je taktiež široký sortiment glazúrovaných čiel. Základná farebná škála: biela, manhattan, Ružová, Bahama.

Okrem základnej škály vieme na základe objednávky vyrobiť ďalších 50 farebných tónov.

Výrobky spĺňajú normy STN a sú certifikované.

Glazúra dodávaná zahraničnou firmou spĺňa najnáročnejšie požiadavky hygieny a kvality. Okrem sanitárnych výrobkov z plastu a umelého mramoru sa používa aj na výrobu námorných plachetníc, kde je materiál vystavený tropickému slnku a agresívnej soli..

technicky nakres tgb plast istria