Hranatá vaňa 170x80 cm Future TGB Plast

409,09 €

moderná hranatá vaňa 170 x 80 cm Future TGB Plast

Viac detailov

tgbfuture

Nový produkt

na externom sklade

Viac informácií

TGB Plast Future moderná vaňa 170x80 cm do kúpeľne

Moderná hranatá vaňa 170x80 cm Future TGB Plast. Vaňa má tvrdený, gelový povrch odolný voči agresívnym chemikáliam ako, Savo, Fixinela. Na tento model sa nevyrába predné čelo, vaňu je možné obložiť iba obkladom. Future má veľmi dlhú životnosť povrchu, ktorá sa odhaduje až na 15-20 rokov. Povrch môže po tejto dobe zmatnieť a však následne sa dá jednoducho ošetriť pomocou revolúčneho prípravku ,,Clean Shine,, ktorý dokáže znovu vrátiť lesk vani. Povrch vane je ako pri liatom mramore. Zo spodnej časti sa nachádza špeciálna laminátová výstuž podobná zložením ,,Kevlaru,,. Pod celým dnom je špeciálna hrubá doska, ktorá zaručuje nereraziteľnosť. Vaňa je vyrábaná ako séria k umývadlu Future. Táto hypermoderná vaňa 170x80 cm Future je vhodná do každej modernej kúpeľne.
hypermoderná hranatá vaňa 170x80 future tgb plast 


Vane, umývadlá a sprchovacie kúty TGB svojim tvarovaním garantujú pohodlie a jednoduchú údržbu. Trvanlivosť povrchovej glazúry, ktorá je dodávaná zahraničnou firmou a zaručuje vysokú tepelnú, chemickú a mechanickú odolnosť je minimálne 15-20 rokov. Pri dodržaní montážneho návodu, správnom používaní a čistení výrobca poskytuje záruku v trvaní 36 mesia-cov na všetky produkty. Široký sortiment tvarov a veľkostí uspokojí širokú klientelu, náročného zákazníka, ale aj toho, kto má na inštaláciu nášho produktu obmedzené priestorové možnosti. K dispozícii je taktiež široký sortiment glazúrovaných čiel. Základná farebná škála: biela, manhattan, Ružová, Bahama.

Okrem základnej škály vieme na základe objednávky vyrobiť ďalších 50 farebných tónov.

Výrobky spĺňajú normy STN a sú certifikované.

Glazúra dodávaná zahraničnou firmou spĺňa najnáročnejšie požiadavky hygieny a kvality. Okrem sanitárnych výrobkov z plastu a umelého mramoru sa používa aj na výrobu námorných plachetníc, kde je materiál vystavený tropickému slnku a agresívnej soli.

technicky popis vana 170x80 future tgb plast