Anatomicky tvarovaná vaňa 180x80 cm Kréta TGB Plast

313,10 €

anatomická vaňa 180 x 80 cm Kréta

Viac detailov

tgbkreta

Nový produkt

na externom sklade

Viac informácií

TGB Plast - Kréta anatomicky tvarovaná vaňa 180x80 cm do kúpeľne

Klasická rovná vaňa 180x80 cm ktorá svojím anatomickým tvarom zaisťuje maximálne pohodlie. Do vane vôjde maximálne 150 L vody. K dispozícii má pravouhlý čelný kryt. Vaňa má špeciálny tvrdený, gelový povrch odolný voči chemikáliam. Môže sa čistiť agresívnymi prostriedkami, ako Savo, Fixinela. Neodporúčame používať prostriedky s mikročasticami, ako napr. Cif, ktoré brúsia povrch vane a po čase zmatnie. Životnosť povrch sa odhaduje na 15-20rokov. Ale aj po tejto dobe sa dá povrch vyčistiť špeciálnym prostriedkom komerčného názvu ,,Clen Shine,,. Povrch po apklikácií tohto prostriedku je opäť lesklý. Ošetrenie trvá max. pol hodinu a netreba používať žiadne stroje. Tento povrch je prevratný materiál v sanitárnom odvetvií (používa sa aj na liaty mramor). Vaňa je zo spodnej časti vystužená hrubou vrstvou laminácie a pod svojím celým dnom, je vystužená špeciálnou hrubou doskou. Klasická pravoúhla vaňa 180x80 cm Kréta je vyrábaná bez pomoci strojov, teda ide o ručnú prácu. Takáto vaňa je vhodná do každej modernej kúpeľne.
pravoúhla klasická vaňa 180x80 kréta tgb plast z tvrdeného polyméru 

Univerzálna tvarovaná vaňa KRÉTA je vhodná do väčších kúpeľní. V základnom rozmere 180x80 cm. Je vhodná tam, kde sa vyžaduje pohodlné kúpanie. K tvarovaným vaniam je možné prikúpiť čelá.

K vani je možné prikúpiť čelný kryt.

Vane, umývadlá a sprchovacie kúty TGB svojim tvarovaním garantujú pohodlie a jednoduchú údržbu. Trvanlivosť povrchovej glazúry, ktorá je dodávaná zahraničnou firmou a zaručuje vysokú tepelnú, chemickú a mechanickú odolnosť je minimálne 15-20 rokov. Pri dodržaní montážneho návodu, správnom používaní a čistení výrobca poskytuje záruku v trvaní 36 mesia-cov na všetky produkty. Široký sortiment tvarov a veľkostí uspokojí širokú klientelu, náročného zákazníka, ale aj toho, kto má na inštaláciu nášho produktu obmedzené priestorové možnosti. K dispozícii je taktiež široký sortiment glazúrovaných čiel. Základná farebná škála: biela, manhattan, Ružová, Bahama.

Okrem základnej škály vieme na základe objednávky vyrobiť ďalších 50 farebných tónov.

Výrobky spĺňajú normy STN a sú certifikované.

Glazúra dodávaná zahraničnou firmou spĺňa najnáročnejšie požiadavky hygieny a kvality. Okrem sanitárnych výrobkov z plastu a umelého mramoru sa používa aj na výrobu námorných plachetníc, kde je materiál vystavený tropickému slnku a agresívnej soli.

klasická vaňa kréta 180x80 technicky nakres