Rohová vaňa 150x100 cm Azúr

364,49 €

Asymetrická rohová vaňa 150x100 cm

Viac detailov

Nový produkt

na externom sklade

  • Lavá
  • Pravá

Viac informácií

TGB Plast rohová vaňa 150x100 cm do kúpeľne

Asymetrická rohová vaňa 150x100 cm od firmy TGB Plast. Tento typ vane sa vyrába aj v rozmere 160x100 cm . Ide o prevratný materiál s povrchovou úpravou polyester. Povrch je tvrdený, odolný voči poškriabaniu, antibakteriálny. Glazúra má minimálnu životnosť 15 rokov, je odolná voči chemikáliam, čistiteľná agresívnymi prostriedkami ako Savo, Fixinela...neodporúčame používať čistiace prostriedky s mikročasticami, ako napr. Cif. Ak glazúra zmatnie, znovu je ju jednoduché vyleštiť, bez použitia strojov s komerčným prípravkom ,,Clean Shine,,. Tento prípravok sa cenovo pohybuje od 3 do 10€. Samotná vaňa má pod svojím povchom špeciálne laminátové vrstvy, ktoré zaručujú vysokú pevnosť. Každá vaňa či sprchový kút od firmy TGB Plast má pod celým svojím dnom kvalitnú výstuž. Rohová vaňa 150x100 cm Azúr má 17cm hlboké sedátko vo svojom rohu. Vyrábaná je v ľavom i v pravom prevedení (na obrázku je prídklad ľavej vane). Jej dizajnový tvar dokonale využíva pohodlnosť a praktickosť rohovej vane, čo sa týka krásy a zaberania priestoru. Táto vaňa zbytočne nezaberá priestor v kúpeľni a šetrí vašu vodu. 
rohová vaňa 150x100 Azúr TGB Plast

Vane, umývadlá a sprchovacie kúty TGB svojim tvarovaním garantujú pohodlie a jednoduchú údržbu. Trvanlivosť povrchovej glazúry, ktorá je dodávaná zahraničnou firmou a zaručuje vysokú tepelnú, chemickú a mechanickú odolnosť je minimálne 15-20 rokov. Pri dodržaní montážneho návodu, správnom používaní a čistení výrobca poskytuje záruku v trvaní 36 mesiacov na všetky produkty. Široký sortiment tvarov a veľkostí uspokojí širokú klientelu, náročného zákazníka, ale aj toho, kto má na inštaláciu nášho produktu obmedzené priestorové možnosti. K dispozícii je taktiež široký sortiment glazúrovaných čiel. Základná farebná škála: biela, manhattan, Ružová, Bahama.

Okrem základnej škály vieme na základe objednávky vyrobiť ďalších 50 farebných tónov.

Výrobky spĺňajú normy STN a sú certifikované.

Glazúra dodávaná zahraničnou firmou spĺňa najnáročnejšie požiadavky hygieny a kvality. Okrem sanitárnych výrobkov z plastu a umelého mramoru sa používa aj na výrobu námorných plachetníc, kde je materiál vystavený tropickému slnku a agresívnej soli.

technicky nakres tgbplast azur