Umývadlo Perla 500 (vyber plast-liaty mramor) 500x215 mm Zobraziť väčšie

Umývadlo Perla 500 (vyber plast-liaty mramor) 500x215 mm

63,80 €

umyvadlo do zúžených priestorov

Viac detailov

Nový produkt

na externom sklade

Viac informácií

Umývadlo Perla 50 cm Mini je určené do zúžených priestorov

Umývadlá Perla sú určené na vstavanie do kúpeľňových nábytkov. Umývadlo Perla 50 cm mini je určené do zúžených priestorov, vhodné najmä do wc priestorov. Presný rozmer umývadla je 500x215mm.
umyvadlo do zuzenych pristorov

Umývadlový systém PERLA je určený na vstavanie do nábytku .

Vane, umývadlá a sprchovacie kúty TGB svojim tvarovaním garantujú pohodlie a jednoduchú údržbu. Trvanlivosť povrchovej glazúry, ktorá je dodávaná zahraničnou firmou a zaručuje vysokú tepelnú, chemickú a mechanickú odolnosť je minimálne 15-20 rokov. Pri dodržaní montážneho návodu, správnom používaní a čistení výrobca poskytuje záruku v trvaní 36 mesia-cov na všetky produkty. Široký sortiment tvarov a veľkostí uspokojí širokú klientelu, náročného zákazníka, ale aj toho, kto má na inštaláciu nášho produktu obmedzené priestorové možnosti. K dispozícii je taktiež široký sortiment glazúrovaných čiel. Základná farebná škála: biela, manhattan, Ružová, Bahama.

Okrem základnej škály vieme na základe objednávky vyrobiť ďalších 50 farebných tónov.

Výrobky spĺňajú normy STN a sú certifikované.

Glazúra dodávaná zahraničnou firmou spĺňa najnáročnejšie požiadavky hygieny a kvality. Okrem sanitárnych výrobkov z plastu a umelého mramoru sa používa aj na výrobu námorných plachetníc, kde je materiál vystavený tropickému slnku a agresívnej soli.