Umývadlo Perla (plast) 50, 60, 75, 90 cm

55,76 €

dizajnové umyvadlo

Viac detailov

Nový produkt

K dispozícií

Viac informácií

Umývadlový PERLA je určené na vstavanie do nábytku 

Vyrába sa v rôznom veľkostnom prevedení. Umývadlo sa vyrába v rozmere 50, 60, 75 a 90 cm. Povrchová úprava je špeciálny gél, ktorý je odolná voči chcemikáliam. Spodná časť umývadla môže byť liaty mramor, alebo polymérny plast

K umývadlám držíme celú škálu kúpeľňového nábytku.

Vane, umývadlá a sprchovacie kúty TGB svojim tvarovaním garantujú pohodlie a jednoduchú údržbu. Trvanlivosť povrchovej glazúry, ktorá je dodávaná zahraničnou firmou a zaručuje vysokú tepelnú, chemickú a mechanickú odolnosť je minimálne 15-20 rokov. Pri dodržaní montážneho návodu, správnom používaní a čistení výrobca poskytuje záruku v trvaní 36 mesia-cov na všetky produkty. Široký sortiment tvarov a veľkostí uspokojí širokú klientelu, náročného zákazníka, ale aj toho, kto má na inštaláciu nášho produktu obmedzené priestorové možnosti. K dispozícii je taktiež široký sortiment glazúrovaných čiel. Základná farebná škála: biela, manhattan, Ružová, Bahama.

Okrem základnej škály vieme na základe objednávky vyrobiť ďalších 50 farebných tónov.

Výrobky spĺňajú normy STN a sú certifikované.

Glazúra dodávaná zahraničnou firmou spĺňa najnáročnejšie požiadavky hygieny a kvality. Okrem sanitárnych výrobkov z plastu a umelého mramoru sa používa aj na výrobu námorných plachetníc, kde je materiál vystavený tropickému slnku a agresívnej soli.