Sprchovacia vanička 80x80 Koral TGB Plast

133,45 €

štvrťobluk volne stojaca sprchová vanička 80x80

Viac detailov

Nový produkt

K dispozícií

Viac informácií

Sprchová vanička 80x80, 90x90 Koral volnestojaca

Sprchová vanička v rozmere 80x80, 90x90. Tento model je samonostný, teda je voľnestojaca. Povrch je tvrdený polyester, odolný voči chemikáliam(savo, fixinela..). Vanička je voľne stojaca(samonostná), netreba ju podkladať, stačí zapojiť sifon do odpadu a používať. Každá vaňa, či vanička od firmy TGB Plast má pod svojím dnom hrubú výstuž. Netreba sa teda obávať prasknutia, či prelomenia ako pri polyuretánovej výstuži. Vanička má životnosť minimálne 15-20rokov. Sprchová vanička Koral 80x80 či 90x90 je ideálne riešenie, pokial hľadáte kvalitu za dostupnú cenu.
sprchova vanicka samonostna volnestojaca 80x80, 90x90

K vaničke je možné prikúpiť presklennú sprchovaciu stenu.

Vane, umývadlá a sprchovacie kúty TGB svojim tvarovaním garantujú pohodlie a jednoduchú údržbu. Trvanlivosť povrchovej glazúry, ktorá je dodávaná zahraničnou firmou a zaručuje vysokú tepelnú, chemickú a mechanickú odolnosť je minimálne 15-20 rokov. Pri dodržaní montážneho návodu, správnom používaní a čistení výrobca poskytuje záruku v trvaní 36 mesia-cov na všetky produkty. Široký sortiment tvarov a veľkostí uspokojí širokú klientelu, náročného zákazníka, ale aj toho, kto má na inštaláciu nášho produktu obmedzené priestorové možnosti. K dispozícii je taktiež široký sortiment glazúrovaných čiel. Základná farebná škála: biela, manhattan, Ružová, Bahama.

Okrem základnej škály vieme na základe objednávky vyrobiť ďalších 50 farebných tónov.

Výrobky spĺňajú normy STN a sú certifikované.

Glazúra dodávaná zahraničnou firmou spĺňa najnáročnejšie požiadavky hygieny a kvality. Okrem sanitárnych výrobkov z plastu a umelého mramoru sa používa aj na výrobu námorných plachetníc, kde je materiál vystavený tropickému slnku a agresívnej soli.