Sprchová vanička Fontana voľnestojaca 80x80 cm

167,93 €

voľne stojaca sprchová vanička 80x80 cm a 90x90 cm

Viac detailov

Nový produkt

na externom sklade

Viac informácií

Sprchová vanička 80x80 cm Fontana TGB Plast volnestojaca

Sprchová vanička Fontana 80x80 cm sa vyrába aj v rozmere 90x90 cm. Ide o vaničku slovenskej výroby. Povrch je tvrdený polymér, s gelovou povrchovou antibakteriálnou úpravou. Vanička je voľnestojaca, to znamená, že ju netreba podmurovávať. Jej dno je vystužené špeciálnou drevenou výstužou. Sprchová vanička 80x80 cm a 90x90 cm je ideálne riešenie ku každkému štvorcovému sprchovému kútu. 
stvorcova sprchova vanickacka Fontana 80x80 a 90x90 s tvrdeným gelovým povrchom


K vani je možné prikúpiť presklennú sprchovaciu stenu.

Vane, umývadlá a sprchovacie kúty TGB svojim tvarovaním garantujú pohodlie a jednoduchú údržbu. Trvanlivosť povrchovej glazúry, ktorá je dodávaná zahraničnou firmou a zaručuje vysokú tepelnú, chemickú a mechanickú odolnosť je minimálne 15-20 rokov. Pri dodržaní montážneho návodu, správnom používaní a čistení výrobca poskytuje záruku v trvaní 36 mesia-cov na všetky produkty. Široký sortiment tvarov a veľkostí uspokojí širokú klientelu, náročného zákazníka, ale aj toho, kto má na inštaláciu nášho produktu obmedzené priestorové možnosti. K dispozícii je taktiež široký sortiment glazúrovaných čiel. Základná farebná škála: biela, manhattan, Ružová, Bahama.

Okrem základnej škály vieme na základe objednávky vyrobiť ďalších 50 farebných tónov.

Výrobky spĺňajú normy STN a sú certifikované.

Glazúra dodávaná zahraničnou firmou spĺňa najnáročnejšie požiadavky hygieny a kvality. Okrem sanitárnych výrobkov z plastu a umelého mramoru sa používa aj na výrobu námorných plachetníc, kde je materiál vystavený tropickému slnku a agresívnej soli.

Fontána