Sprchová vanička 80x80, 90x90 cm Carmen TGB Plast

169,00 €

podmurovacia sprchová vanička 80x80 a 90x90 cm

Viac detailov

Nový produkt

na externom sklade

Viac informácií

Sprchová vanička 90x90 cm a 80x80 cm Carmen

Sprchová vanička 80x80 cm a 90x90 cm podmurovacia. Sprchová vanička 80x80 cm a 90x90 cm je vyrobená z tvrdeného polyméru, ktorý je odolný voči chemikáliam, ako Savo, Fixinela, ľahko uržiavateľná. Neodporúčame používať čistiace prostriedky, ako Cif, ktoré obsahujú mikročastice, ktoré pri aplikovaní brúsia povrch vaničky. Túto sprchovú vaničku je nutné obmurovať, ale model s tým istým povrchom a dizajnom sa vyrába pod menom Fontána. Sprchová vanička 80x80 a 90x90 Carmen je vhodná aj pre sprchovú zástenu. Takáto vanička môže skrášliť aj vašu kúpeľňu.
Vanička k sprchovému kútu 90x90 Glass A1 
sprchová vanička 80x80 a 90x90 s polyesterovou tvrdenou úpravou

K vani je možné prikúpiť presklennú sprchovaciu stenu.

Vane, umývadlá a sprchovacie kúty TGB svojim tvarovaním garantujú pohodlie a jednoduchú údržbu. Trvanlivosť povrchovej glazúry, ktorá je dodávaná zahraničnou firmou a zaručuje vysokú tepelnú, chemickú a mechanickú odolnosť je minimálne 15-20 rokov. Pri dodržaní montážneho návodu, správnom používaní a čistení výrobca poskytuje záruku v trvaní 36 mesia-cov na všetky produkty. Široký sortiment tvarov a veľkostí uspokojí širokú klientelu, náročného zákazníka, ale aj toho, kto má na inštaláciu nášho produktu obmedzené priestorové možnosti. K dispozícii je taktiež široký sortiment glazúrovaných čiel. Základná farebná škála: biela, manhattan, Ružová, Bahama.

Okrem základnej škály vieme na základe objednávky vyrobiť ďalších 50 farebných tónov.

Výrobky spĺňajú normy STN a sú certifikované.

Glazúra dodávaná zahraničnou firmou spĺňa najnáročnejšie požiadavky hygieny a kvality. Okrem sanitárnych výrobkov z plastu a umelého mramoru sa používa aj na výrobu námorných plachetníc, kde je materiál vystavený tropickému slnku a agresívnej soli