Sprchová vanička 80x80 cm Kongo

151,54 €

hlboká sprchovacia vanička

Viac detailov

tgbkongo

Nový produkt

na externom sklade

Viac informácií

Hlboká sprchová vanička 80x80 cm Kongo

Sprchová vanička 80x80 cm s hĺbkou 18cm. Vanička má polyesterovú, gelovú, tvrdenú, antibakteriálnu úpravu. Vanička nemá vonkajšie bočné čelo, je vhodná iba na obmurovanie. Tento model sprchovej vaničky 80x80 cm je vhodný aj na napustenie vody, dokúpiť sa dá špeciálny uzatvárateľný sifón. V rohu vaničky je situované decentné sedátko, kde sa človek môže posadiť a po napustení sprchovej vaničky si môže máčať nohy. Vanička má špeciálny povrch odolný voči chemikáliam, ako Savo, Fixinela, dá sa jednoducho ošetrovať. Zo spodnej časti sa nachádza hrubá laminátová výstuž a pod celým dnom je špeciálna drevená výstuž, zaliata vo vaničke. Takáto vanička je vhodná do každej kúpeľne.
sprchová vanička 80x80 z tvrdeného polyméru tgb plast kongo  

K vaničke je možné prikúpiť presklennú sprchovaciu stenu.

Vane, umývadlá a sprchovacie kúty TGB svojim tvarovaním garantujú pohodlie a jednoduchú údržbu. Trvanlivosť povrchovej glazúry, ktorá je dodávaná zahraničnou firmou a zaručuje vysokú tepelnú, chemickú a mechanickú odolnosť je minimálne 15-20 rokov. Pri dodržaní montážneho návodu, správnom používaní a čistení výrobca poskytuje záruku v trvaní 36 mesia-cov na všetky produkty. Široký sortiment tvarov a veľkostí uspokojí širokú klientelu, náročného zákazníka, ale aj toho, kto má na inštaláciu nášho produktu obmedzené priestorové možnosti. K dispozícii je taktiež široký sortiment glazúrovaných čiel. Základná farebná škála: biela, manhattan, Ružová, Bahama.

Okrem základnej škály vieme na základe objednávky vyrobiť ďalších 50 farebných tónov.

Výrobky spĺňajú normy STN a sú certifikované.

Glazúra dodávaná zahraničnou firmou spĺňa najnáročnejšie požiadavky hygieny a kvality. Okrem sanitárnych výrobkov z plastu a umelého mramoru sa používa aj na výrobu námorných plachetníc, kde je materiál vystavený tropickému slnku a agresívnej soli

.