Sprchovacia vanička 90x90 cm Koral TGB Plast

235,12 €

štvrťobluk volne stojaca sprchová vanička 90x90 cm

Viac detailov

Nový produkt

na externom sklade

Viac informácií

Sprchová vanička 90x90 cm Koral volnestojaca

Sprchová vanička v rozmere 80x80, 90x90 cm. Tento model je samonostný, teda je voľnestojaca. Pod svojim dnom má špeciálnu hrubú dosku, ktorá zaručuje dlhú životnosť. Povrch je tvrdený polyester, odolný voči chemikáliam(savo, fixinela..). Vanička je voľne stojaca(samonostná), netreba ju podkladať, stačí zapojiť sifon do odpadu a používať. Každá vaňa, či vanička od firmy TGB Plast má pod svojím dnom hrubú výstuž. Netreba sa teda obávať prasknutia, či prelomenia ako pri polyuretánovej výstuži. Vanička má životnosť minimálne 15-20rokov. Sprchová vanička Koral 80x80 či 90x90 cm je ideálne riešenie, pokial hľadáte kvalitu za dostupnú cenu.
sprchova vanicka samonostna volnestojaca 90x90

K vaničke je možné prikúpiť presklennú sprchovaciu stenu.

Vane, umývadlá a sprchovacie kúty TGB svojim tvarovaním garantujú pohodlie a jednoduchú údržbu. Trvanlivosť povrchovej glazúry, ktorá je dodávaná zahraničnou firmou a zaručuje vysokú tepelnú, chemickú a mechanickú odolnosť je minimálne 15-20 rokov. Pri dodržaní montážneho návodu, správnom používaní a čistení výrobca poskytuje záruku v trvaní 36 mesia-cov na všetky produkty. Široký sortiment tvarov a veľkostí uspokojí širokú klientelu, náročného zákazníka, ale aj toho, kto má na inštaláciu nášho produktu obmedzené priestorové možnosti. K dispozícii je taktiež široký sortiment glazúrovaných čiel. Základná farebná škála: biela, manhattan, Ružová, Bahama.

Okrem základnej škály vieme na základe objednávky vyrobiť ďalších 50 farebných tónov.

Výrobky spĺňajú normy STN a sú certifikované.

Glazúra dodávaná zahraničnou firmou spĺňa najnáročnejšie požiadavky hygieny a kvality. Okrem sanitárnych výrobkov z plastu a umelého mramoru sa používa aj na výrobu námorných plachetníc, kde je materiál vystavený tropickému slnku a agresívnej soli.