Sedacia sprchovacia vanička 110x90 cm Oáza TGB Plast

269,80 €

Sedacia sprchová vanička 110x90 cm

Viac detailov

Nový produkt

na externom sklade

Viac informácií

Sprchovacie vaničky Oáza 110x90 cm

Sprchová vanička 110x90 cm Oáza sa vyrába aj v rozmeroch 90x90 cm. Sprchová vanička má špeciálny, tvrdený, antibaktérialny povrch. Povrch je odolný voči chemikáliam, je ľahko udržiavateľný, teda môžte používať Savo, Fixinelu.. Na čistenie však neodporúčame používať prostriedky s mikročasticami. Vanička je sedacia a na svojej sedacej časti má výklenok ľahké vyčistenie intímnych partií. Doprajte si aj vy relax a pohodlie so sprchovou vaničkou 110x90 cm Oáza TGB Plast vo vašej kúpeľni. 
sedacia sprchová vanička 110x90 s polyesterovou upravou Oaza tgb plast

Vane, umývadlá a sprchovacie kúty TGB svojim tvarovaním garantujú pohodlie a jednoduchú údržbu. Trvanlivosť povrchovej glazúry, ktorá je dodávaná zahraničnou firmou a zaručuje vysokú tepelnú, chemickú a mechanickú odolnosť je minimálne 15-20 rokov. Pri dodržaní montážneho návodu, správnom používaní a čistení výrobca poskytuje záruku v trvaní 36 mesiacov na všetky produkty. Široký sortiment tvarov a veľkostí uspokojí širokú klientelu, náročného zákazníka, ale aj toho, kto má na inštaláciu nášho produktu obmedzené priestorové možnosti. K dispozícii je taktiež široký sortiment glazúrovaných čiel. Základná farebná škála: biela, manhattan, Ružová, Bahama.

Okrem základnej škály vieme na základe objednávky vyrobiť ďalších 50 farebných tónov.

Výrobky spĺňajú normy STN a sú certifikované.

Glazúra dodávaná zahraničnou firmou spĺňa najnáročnejšie požiadavky hygieny a kvality. Okrem sanitárnych výrobkov z plastu a umelého mramoru sa používa aj na výrobu námorných plachetníc, kde je materiál vystavený tropickému slnku a agresívnej soli.