Sprchová vanička 90x90 cm Fontana TGB Plast

226,73 €

voľne stojaca sprchová vanička 80x80 a 90x90 cm

Viac detailov

Nový produkt

na externom sklade

Viac informácií

Sprchová vanička 90x90 cm Fontana TGB Plast volnestojaca

Sprchová vanička Fontana 90x90 cm sa vyrába aj v rozmere 80x80 cm. Ide o sprchovú vaničku slovenskej výroby. Povrch je tvrdený polymér, s gelovou povrchovou antibakteriálnou úpravou. Tento model je odolný voči chemikáliam, je ho možné ošetrovať Savom, Fixinelou, tak že je ľahko udržiavateľný. Vanička je voľnestojaca, to znamená, že ju netreba podmurovávať. Jej dno je vystužené špeciálnou drevenou výstužou. Pre dlhšiu životnosť však odporúčame podložiť stred dna s kombináciou malty, tehly a malty. Pri vystužovaní neodporúčame používať polyuretán, teda PUR penu, ako to dnešný majstri zvyknú odfušovať. Polyuretán nieje vhodný na žiadne vystužovanie! Sprchová vanička 80x80 a 90x90 cm je ideálne riešenie ku každkému štvorcovému sprchovému kútu. 
stvorcova sprchova vanickacka Fontana 90x90 s tvrdeným gelovým povrchom


K vani je možné prikúpiť presklennú sprchovaciu stenu.

Vane, umývadlá a sprchovacie kúty TGB svojim tvarovaním garantujú pohodlie a jednoduchú údržbu. Trvanlivosť povrchovej glazúry, ktorá je dodávaná zahraničnou firmou a zaručuje vysokú tepelnú, chemickú a mechanickú odolnosť je minimálne 15-20 rokov. Pri dodržaní montážneho návodu, správnom používaní a čistení výrobca poskytuje záruku v trvaní 36 mesia-cov na všetky produkty. Široký sortiment tvarov a veľkostí uspokojí širokú klientelu, náročného zákazníka, ale aj toho, kto má na inštaláciu nášho produktu obmedzené priestorové možnosti. K dispozícii je taktiež široký sortiment glazúrovaných čiel. Základná farebná škála: biela, manhattan, Ružová, Bahama.

Okrem základnej škály vieme na základe objednávky vyrobiť ďalších 50 farebných tónov.

Výrobky spĺňajú normy STN a sú certifikované.

Glazúra dodávaná zahraničnou firmou spĺňa najnáročnejšie požiadavky hygieny a kvality. Okrem sanitárnych výrobkov z plastu a umelého mramoru sa používa aj na výrobu námorných plachetníc, kde je materiál vystavený tropickému slnku a agresívnej soli.

Fontána