Sprchové kúty  Je tu "155" produktov.

Ktorý sprchový kút je vhodný do vašej kúpeľne?

V prvom rade záleží od priestoru, ktorý je vymedzený na sprchový kút. Ak priestor nieje vymedzený a financie niesu obmedzené, zvolili by sme priestranný sprchový kút. Aké veľkosti kútov poznáme? Začnime teda od najmenších sprchových kútov. Najmenší sprchový kút, by sme určili na 80x80. V takomto pr...

zobraziť viac »

Ktorý sprchový kút je vhodný do vašej kúpeľne?

V prvom rade záleží od priestoru, ktorý je vymedzený na sprchový kút. Ak priestor nieje vymedzený a financie niesu obmedzené, zvolili by sme priestranný sprchový kút. Aké veľkosti kútov poznáme? Začnime teda od najmenších sprchových kútov. Najmenší sprchový kút, by sme určili na 80x80. V takomto prípade by sme, neriešili štvrťkruhový sprchový kút, ale štvorcový sprchový kút. Štvrťkruhovom v rozmere 80x80 je minimálne miesto a väčšia osoba sa tam takpovediac ani nepohne. Ešte je alternatíva kút v rozmere 90x70, oveľa lepší ako 80x80 štvrťkruh. Čo sa týka väčších a priestranných kútov, považujeme tu rozmer od 100x80. Sprchové kúty sa dajú robiť na rôzne dĺžky. Maximálny nadštandart je šírka 200 cm. V kútoch ide aj o výplň. Výrobcovia udávajú na svoje sklá, či plastové výplne rôzne názvy. My to skôr definujem laicky.
Plastová výplň:
-tečúca voda
-matná výplň.
Sklenená výplň (štandart):
-číre sklo
-matné sklo  
-mliečne sklo.

Hrúbka výplne:
v prípade plastu, je to jedno. Čo sa týka skla. Naša definícia definícia: 4mm- papier, 6mm - štandart, 8mm - nadštandart. Úplne optimálne sklo je teda v hrúbke 6mm, samozrejme musí byť bezpečnostné.

Ďalšie informácie o vašej kúpeľni vám poskytneme mailom, telefonicky, alebo osobne u nás na predajni. 

« skryť
Usporiadať podľa
na stránke