Rovné vane  Je tu "57" produktov.

Čo sú rovné vane? Existuje plno názvov, najčastejšie sú: klasické vane, pravouhlé vane, rovné vane, obĺžnikové vane...

Sú to vane obdĺžnikového typu. Štandardné rozmery týchto vaní sú šírky 70 a 80 a dĺžky 140, 150, 160, 170, 180cm. Každý si však vyberie vaňu podľa svojho gusta a podľa rozmerov, ktoré jemu vyhovujú v jeho kúpeľni. Pri výbere zo...

zobraziť viac »

Čo sú rovné vane? Existuje plno názvov, najčastejšie sú: klasické vane, pravouhlé vane, rovné vane, obĺžnikové vane...

Sú to vane obdĺžnikového typu. Štandardné rozmery týchto vaní sú šírky 70 a 80 a dĺžky 140, 150, 160, 170, 180cm. Každý si však vyberie vaňu podľa svojho gusta a podľa rozmerov, ktoré jemu vyhovujú v jeho kúpeľni. Pri výbere zohľadňujeme výzor, materiál a hlavne cenu.
Výzor:dnešný moderný štýl ladí všetko do hranata, preto aj vane sa vyrábajú hranatých tvarov.
Otázka materiálu: komunizmus už je za nami a tak isto nepríjemné chladívé vane z ocele či z liatiny už vyšli z módy. A však nájdu sa výrobcovia ako Kaldewei, Jika... ,ktorý ešte stále takéto vane vyrábajú. Dnes sa už takéto vane vyrábajú s inou technológiou a inou glazúrou, tak že nemusia byť až také zle a veľké plus, sú takpovedia nezničiteľné. Viac preferovanejšie sa stávajú materiály plastového typu a to akryl, alebo polyester. Akrylové vane, môžu byť aj kvalitné aj nekvalitné, všetko záleží od vrchnej a spodnej vrstvy, v prípade polyesteru je to rovnaké. Na trh sa však dostáva aj liaty mramor, kde vane z tohto materiálu sú veľmi krásne, ale cena vás určite nepoteší. 
Cena: od ceny sa veľa krát odvíja aj kvalita produktu. Veľa krát sú ľudia nalákaný na nízke ceny, garantujú im záruku, ale keď sa s vaňou niečo stane odpoveď z reklamácie je mechanické poškodenie. Či už ide o ocel, akryl, polyester... nieje možné v dnešných podmienkach vyrobiť a predať vaňu pod 100€. Ak takúto vaňu kúpite, určite bude mať nejaký háčik. Môže byť slabá horná, alebo spodná vrstva.

Ďalšie informácie vám poskytneme mailom, telefonicky, alebo osobne na predajni.  

« skryť
Usporiadať podľa
na stránke