umyvadlo Future (liaty mramor) 60x45 cm, spolu so skrinkou

75,00 €

moderné umývadlo, s možnosťou vyrezať otvor na batériu

Viac detailov

tgbfutureumy

Nový produkt

na externom sklade

Viac informácií

Hranaté moderné dizajnové umývadlo do kúpeľne TGB Plast Future 60x45 cm

Umyvadlo je z liateho mramoru, jeho futuristický desing zapadne do každej modernej kúpelne! Vyrábané je aj so stojankovým podstavcom, čo umožňuje ho položiť na volne stojacu skrinku s otvorom.

K umývadlám máme celú škálu kúpeľňového nábytku.

Vane, umývadlá a sprchovacie kúty TGB svojim tvarovaním garantujú pohodlie a jednoduchú údržbu. Trvanlivosť povrchovej glazúry, ktorá je dodávaná zahraničnou firmou a zaručuje vysokú tepelnú, chemickú a mechanickú odolnosť je minimálne 15-20 rokov. Pri dodržaní montážneho návodu, správnom používaní a čistení výrobca poskytuje záruku v trvaní 36 mesia-cov na všetky produkty. Široký sortiment tvarov a veľkostí uspokojí širokú klientelu, náročného zákazníka, ale aj toho, kto má na inštaláciu nášho produktu obmedzené priestorové možnosti. K dispozícii je taktiež široký sortiment glazúrovaných čiel. Základná farebná škála: biela, manhattan, Ružová, Bahama.

Okrem základnej škály vieme na základe objednávky vyrobiť ďalších 50 farebných tónov.

Výrobky spĺňajú normy STN a sú certifikované.

Glazúra dodávaná zahraničnou firmou spĺňa najnáročnejšie požiadavky hygieny a kvality. Okrem sanitárnych výrobkov z plastu a umelého mramoru sa používa aj na výrobu námorných plachetníc, kde je materiál vystavený tropickému slnku a agresívnej soli.